close
تبلیغات در اینترنت
تست خودشناسي/طنز!

وبسایت محرمانه18-

نظرسنجی

تست خودشناسي/طنز!

يه تست خيـــــلي باحااااااال!!

.

.

.

.

.

.

.

 

 متولدين فروردين:

دماغ ! نشانه واضح‌تان دماغ است وبس ! [حالا نرو توی آیینه نگاه کن بقیه طالع بینی رو بخون وقت زیاده ] در این هفته با دختر رویاهایتان برخورد خواهید کرد البته حدود نیم ساعت قبل دماغ‌هاتون به هم میرسه بعد از نیم ساعت هم خودتون. همچنین در این هفته پول زیادی نصیب شما خواهد شد و ماشین آخرین مدل۲۰۱۰ هم قول‌نامه خواهید کرد البته از آنجای که متولدین فروردین رویا باف هستن این دو مورد آخردر خواب اتفاق می افتد ولی به هر حال ما وظیفه داشتیم طالع بینی کنیم .بقیه هفته هم که خواب تشریف دارید.

 

متولدین اردیبهشت :خوش‌تیپ ترین ، معروف‌ترین ، پول دار ترین انسان‌ها متولد اردیبهشت ماه هستن فقط بی ‌زحمت جواربت رو هم بشوری بد نیست ها ! در این هفته چند عکاس مطرح شما را برای مدل عکاسی شدن دعوت میکنن که بهتر است قبول کنید چون این چند عکاس قصد دارند آخرین ترفند‌های فوتوشاپ را که در کلاس۱۴ جلسه‌ای فوتوشاپ یادگرفته اند و شامل پرپشت کردن موها ، برطرف کردن لک و  سفید کردن دندان و چند تا چیز دیگه روی شما امتحان کنند که به هر حال شما گزینه مناسبی هستید.

 

 

میدونم که خوشت اومده پس برو ادامه مطلب

متولدین خرداد :

 

متولدین خرداد ماه همگی افرادی با روحیه بالا،پر انرژی ، اهل کار گروهی و در خدمت تیم هستند ،خب این طی و اینم دستمال و اینم شیشه شور ، شروع می‌کنید اول کف زمین و خوب طی می‌کشید بعدش هم شیشه‌ها رو. اهل کار گروهی هم که هستید مشارکت کنید دیگه. اما در این هفته هنگام کوهنوردی لای تخته ‌سنگ‌ها یک بسته اسکناس پیدا خواهید کرد و هنگام بیرون آوردن اسکناس‌ها دستتان لای تکه سنگ گیر خواهد کرد بعد به سمت پایین پرت می‌شوید و دستتان از کتف قطع می‌شود. [آقا این سی دی ۲ اره ۶ خط داره اورجینالش رو ندارید ؟] اگر هم اهل کوه رفتن نیستند باز هم فرقی نداره کتف دستتون باید قطع بشه. در مجموع هفته‌ای بیخودی خواهید داشت.

 

متولدین تیر :

 

متولدین این ماه افرادی جدی ، منظبط ، سخت کوش ، سنگ دل ، بی احساس چطور دلت اومد بچه روول کنی بری . نمی گی بچه خرج داره ؟ ها ؟ همچنین در این هفته چند پیشنهاد کاری مهم دریافت می‌کنید که ما توصیه می‌کنیم پیشنهاد سرایداری یک مجتمع دو طبقه رو قبول کنید چون شرایطش از بقیه پیشنهادها بهتره و در طالع بینی‌های بعدی ما خواهید دید چه تاثیر عمیقی در زندگی شما خواهد داشت. توصیه ما به شما در این هفته این است : زندگی مثل بازی گلف می‌مونه همیشه باید به جلو نگاه کنی و به هدفت.متولدین مرداد :

 

متولدین این ماه همگی افرادی با احساس ، رمانتیک ، با کلاس و خوش اخلاق هستند در ضمن برات قاشق چنگال خریدم توی خونه داشته باشی که دیگه با دست غذا نخوری بعدش در این هفته لطف کن اون آشغال ‌های توی خونه رو ببر بزار بیرون شما مسئول پرورش و حفاظت از کرم‌ها و باکتری ‌های در حال انقراض نیستی. همچنین از کلانتری اومدن دنبالت بابت اون اخلاق خوشی که گذاشتی پای چشم دوستت برو بلکه رضایت بگیری.خاک بر سرت کنن بقیه هفته هم که توی کافی‌ شاپا پلاسی.اه!

 

متولدین شهریور :

 

افرادی با پیشانی بلند و آینده دار هستند و حتی می‌گویند مهره مار داشته هر کسی را جذب خود میکنند در این هفته بخت با شما یار خواهد بود آمیتاپاچان برای ساخت فیلم ملکه مارها ۲ از شما برای بخش جلوه‌های ویژه دعوت به عمل می‌آورد تا در صحنه‌های خطرناک مارها را به خود جذب کنید همچنین به جز این اتفاق بی مزه و چندش که در این هفته برای شما می افتد. شما چند قسمت از کارتون پلنگ صورتی را هم خواهید دید که این مهم ترین اتفاق هفته‌تان خواهد بود.متولدین مهر:

 

وضع مالی شما در این هفته بد خواهد شد برای همین ما بقیه طالع بینی را رها می‌کنیم و روش نجات شما را با توجه به نزدیکی به ایام عید در حفظ شعر زیر و خواندن آن جلوی اعضا فامیل ، دوست و آشنا ، غریبه و دشمن می‌دانیم بلکه بعد از ۱۴ روز تعطیلی وضع مالی سر و سامان یابد : وقت گل صنوبره / عیدی ما یادت نره

 

متولدین آبان :هفته قمر در عقربی در پیش رو دارید از یک طرف بچه شما در این هفته به دنیا خواهد آمد که متوجه می‌شوید برای ۷ نفر بابا شده‌اید یعنی بله هفت قلو صاحب بچه شده اید و این که چیزی نیست اول ماجراست وایسا تا بهت بگم اگه بدونی شما برای ۳۲ تا دست و پا بابا شدید ؟! بله یکی از بچه ها ۸ تا دست و پا داره.وایسا کجا ؟ بقیه‌اش رو گوش کن یکی از بچه‌ها ۲۰ کیلو وزن داره و یکی ۲ گرم.این اتفاق مربوط به روز شنبه بود،روز یک شنبه این قضیه که آقا شلوارشون دو تا شده و بله دیگه زن دوم دارن لومیره و کار به طلاق می‌کشه ، خانوم هم بچه ها رو به شما می‌سپاره و از حقش برای نگهداری بچه‌ها میگذره. روز دو شنبه قرمز شدید ؟ صداتون در نمیاد ؟ بچه ها دارن ونگ میزنن ؟ به آخر راه رسیدید ؟خب از خواب بلند بشید ! تو مگه اصلآ ازدواج کردی که از این طالع بینی ها میخوای ها ؟ پاشو برو سردرست.متولدین آذرماه :در این هفته هر کسی را که دیدید به او یک شاخه گل بدهید به دوستتان پول قرض بدهید، اگر با کسی قهر هستید آشتی کنید.به عکاسی بروید و یک عکس خوب بیاندازید. قرض‌های خود را صاف کنید موضوع به آخر هفته نمی‌کشه خدا رحمتتون کنه آدم خوبی بودی حتی به منم شاخه گل دادی همین روزای آخر دیدمش جوون بود که

 

متولدین دی :

 

افرادی ورزشکار و خوش هیکل هستند و در زمینه بادی بیلدینگ فعالیت میکنن. اوهوم راستی اون موهای روی بدنت هیچی, که داره شدید رشد میکنه.عضله‌هات هم که رو اومده و کلی رشد کرده فقط ببین این صورتت چرا داره اینجوری میشه ؟ خیلی آشنا هست ها ؟ شبیه گوریل داری میشی ؟ خب منکه گفتم سه تا از آمپول‌ها رو تزریق کن ورداشتی هر ۸ تا رو با هم زدی ، فک کردی الکیه ؟پس من باشگاه زدم واسه چی ؟ صبح میایی اینجا می‌شینی من معاینه‌ات میکنم ۳ تا آمپول میزنی میری یک ماه دیگه بدن رو میاد آه ؟! ببین آه ؟!

 

متولدین بهمن :

 

این هفته برای شما اتفاقی نمی‌افته. خب بی دلیل که نیست. شما خودت حساب کن توی یک هفته که به قراری میشه ۷ روز هر روز هم ۲۴ ساعت که به قراری میشه ۲ و ۲ چهار و هشت و نه ۱۸ و ده ، میشه ۱۶۸ ساعت.شما کلآ ۵ ساعت بیدار بودی که اون هم داشتی غر میزدی انتظار داری من چی برات بگم ؟ ها ؟ بگم این هفته شما ثروت مند میشی ؟ یا اسمت جز دانشمندهای قرن بیرون میاد ؟ ها ؟ببین فرق طالع بینی مامبوی با بقیه طالع بینی ها توی همین نکته نهفته شده اینکه ما دلخوشونک نمی‌دیم به کسی. حقیقت رو رک و راست میزاریم کف دستش. در نهایت توصیه این هفته به شما : بسکویت بخور / بیدار باش

 

متولدین اسفند :

 

کلآ اسفندی ها فکر می‌کنن بهترین ماه سال به دنیا اومدن و باهوش ترین افراد هستن و خیلی حالیشونه و خیلی خوش تیپن و خیلی پول دارن و کلی به به و چه چه دیگه.خب ما برای اینکه ضد حال اساسی به کل متولدین ماه های دیگه بزنیم اعلام می‌کنیم که این حرفا همه صحیح هست و متولدین اسفند ماه تمام این خصوصیات رو دارن البته فقط یه شرط داره که تو بچگی اون چهره منگول رو به خودشون نگیرن تا بلکه بتونن تا کلاس پنجم ابتدایی رو بدون رفوزگی جلو بیان و اگه خدا خواست و خانواده‌شون به این نتیجه نرسید که این بچه هیچی ازش در نمیاد و شاگرد مکانیکی چیزی نذاشتنتون می‌تونید ادعاهای بالا رو بکنید. [خب حالا نمی خواد بری آلبوم عکس بچگیت رو نگاه کنی


ارسال دیدگاه جدید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
نام: بستنی خاتون
تاریخ: 1393/6/9
ساعت:21:22
وب کاربر

عالییییییییییییی بودشکلک

نام: پروفسور
تاریخ: 1393/4/14
ساعت:1:22
وب کاربر

از وبلاگایی که ادامه مطلبشون اختصاصیه فراریم, فکر کنم خیلیا هم مث من باشن!شکلک

پاسخ : اگه مطلبش خوب باشه چرا که نه!

ابزار پرش به بالا